Duże emocje i dobra zabawa – to czekało dzieci z naszego przedszkola na "Olimpiadzie Przedszkolaka", która odbyła się 19.04.2024r.

Celem wydarzenia było propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności fizycznej, a także umiejętności współpracy w zespole oraz przestrzeganie zdrowej rywalizacji sportowej. 

Wszyscy mali sportowcy doskonale się bawili dopingowani przez kibiców z młodszych grup.

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem