Z ogromną radością informujemy, że dzieci z grupy VI naszego przedszkola, zajęły II miejsce w międzyprzedszkolnym III Festiwalu Tańca Roztańczone Przedszkolaki, organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 8, w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie. Serdecznie gratulujemy utalentowanym małym tancerzom, którzy pod okiem Pana Jacka Grabowskiego wspaniale przygotowali się do występu.

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem