10.05.2024 r. w ramach innowacji pedagogicznej "Aktywne poranki" gościliśmy w naszym przedszkolu trenera oraz piłkarzy klubu piłkarskiego FC Komorów.
Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jakie korzyści płyną z aktywnie spędzanego czasu i uprawiania sportu.  Dzieci mogły przyjrzeć się bliżej akcesoriom piłkarskim oraz trofeum zdobytym przez klub FC Komorów. Poznały również tajniki piłkarskiego treningu w którym chętnie uczestniczyły.

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem