Miło nam poinformować, że w wewnątrz-przedszkolnym konkursie zbiórki baterii: I miejsce zajęła grupa IV GRATULUJEMY!!! Dzieci z grupy IV zebrały 625kg baterii. II miejsce zajęła grupa III A- 368 kg GRATULUJEMY!!! III miejsce zajęła grupa V- 273 kg GRATULUJEMY!!! Wszystkim grupom udało się zebrać 1650 kg baterii. Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za zaangażowanie w zbiórkę.

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem