Dzień Dziecka, to najradośniejszy dzień w życiu każdego dziecka. Wszystkie dzieci pragną, aby ten dzień był dniem wyjątkowym,wesołym i pełnym niespodzianek. W naszym przedszkolu od samego rana słychać było gwar i śmiech przedszkolaków. Świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień z Teatrem Katarynką. Przedszkolaki miały okazję tańczyć, bawić się, brać udział w zabawach sportowych, szaleć w strefie baniek. Całe wydarzenie osładzane było watą cukrową i lodami. Przedszkolaki obejrzały również Musical "Morskie Opowieści", który zainspirował ich do dalszej zabawy. Był to cudowny dzień... na pewno pozostanie w pamięci na długo.

 

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem