25 czerwca odbyło się przedstawienie „Trzy Małe Świnki” w wykonaniu Rady Pedagogicznej naszego przedszkola. Tradycją już jest, że na zakończenie roku szkolnego nauczyciele na krótką chwilę przemieniają się w aktorów, by stanąć na scenie i zabrać dzieci  w świat bajki. Oprawa muzyczna, scenografia i stroje pozwoliły poczuć magię teatru. Przedstawienie opowiadało o perypetiach trzech małych świnek, z których każda postanowiła zbudować swój domek. Występ wzbudził w dzieciach wiele emocji oraz nauczył nas, że to co w życiu naprawdę jest ważne wymaga głębszego przemyślenia i zaangażowania. Przekonaliśmy się również o tym, że ciężka i sumienna praca się opłaca, a wilk wcale nie jest taki groźny.

Nauczycielom gratulujemy  wspaniałego występu.
 
 
 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem