W naszym przedszkolu Kraina Bajek nie znika. Tym razem dzieci oglądały przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia” w wykonaniu Rady Pedagogicznej. Piękna sceneria, porywająca muzyka i oczywiście wspaniali aktorzy spowodowało, że emocje nie schodziły z twarzy dzieci. Wielką radość sprawiło przedszkolakom oglądanie swoich Pań w rolach postaci bajkowych. To była wspaniała przygoda zarówno dla dzieci jak i nauczycieli.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem