W naszym Przedszkolu realizujemy "Tydzień przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej", którego celem jest kształtowanie postaw opartych na wzajemnym szacunku, empatii i przyjaźni. Dzieci uczestniczyły w warsztatach, zabawach i zajęciach plastycznych prowadzonych przez Panią Psycholog, które uczyły, jak rozwiązywać konflikty bez agresji i wspierać swoich kolegów i koleżanek. Zwieńczeniem działań było wspólne stworzenie Drzewka Przyjaźni.

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem