dary dla zwierząt

18 listopada przekazaliśmy do Punktu Adopcyjnego Pruszkowskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt dary, zebrane w czasie październikowej zbiórki w naszym przedszkolu. Udało nam się zebrać ponad 70kg karmy dla psów i kotów a także ryż, makaron i kaszę, żwirek dla kotów i inne akcesoria zwierzęce. Naszą zbiórkę wsparła Rada Rodziców Przedszkola. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem