Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Dnia Pluszowego Misia w naszym przedszkolu odbył się na hali widowiskowej "Koncert z Misiem". Wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi przytulankami wysłuchały piosenek z bajek, gdzie głównym bohaterem jest miś. Wszelkie zabawy i konkursy wykazały dużą wiedzę dzieci na temat swoich ukochanych pluszaków. Dzień Pluszowego Misia jest jednym z najbardziej ulubionych dni dla naszych podopiecznych.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem