Robimy soki

 W ramach Innowacji Pedagogicznej pt" Przedszkolaki jedzą zdrowo i kolorowo" dzieci z naszego przedszkola robiły soki z owoców i warzyw. Każde dziecko mogło dowolnie komponować  składniki swojego koktajlu. Robienie soków poprzedziły zajęcia, na których dzieci poznały owoce i warzywa, ich nazwy i kolory a także kształty. Rozwijane były zmysły dotyku, węchu i smaku. Zajęcia miały na celu zachęcanie dzieci do spożywania zdrowych pokarmów i produktów a przy okazji sprawiły wiele radości.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem