Przedstawienia świąteczne

Małymi krokami zbliżamy się do świąt Bożego Narodzenia. W oknach pojawiają się ozdoby, w mediach słychać świąteczne piosenki, a w Przedszkolu przy ul. Helonowskiej występy świąteczne w wykonaniu przedszkolaków. Dzieci pięknie przebrane , kolędy śpiewane, wierszyki opowiadające o zbliżających się świętach. Dzisiejsze przedstawienia wprowadziły nas w ten piękny świąteczny- zimowy nastrój.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem