jasełka

W naszym kalendarzu nie znajdziemy świąt bardziej rodzinnych niż święta Bożego Narodzenia. Magia tych dni otacza cały świat i wszystkich ludzi. Magiczne stają się również przedstawienia w wykonaniu dzieci, których kolejny etap mamy za sobą. Przedszkolaki z oddziału przy ul.Antka zaczarowały swoich widzów. Wszyscy mogliśmy oderwać się od rzeczywistości i wczuć się w klimat wymarzonych świąt spostrzeganych okiem dziecka.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem