Spotkanie z kucharką

W ramach Innowacji Pedagogicznej realizowanej w naszym przedszkolu pt. "Przedszkolaki jedzą zdrowo i kolorowo" dzisiaj odbyło się spotkanie z Szefową Kuchni. Pani Ewa opowiedziała dzieciom, w jaki sposób tworzy wyśmienite posiłki dla przedszkolaków, z czego powstają i oczywiście co najważniejsze ,że są zdrowe. W nawiązaniu do  zbliżających się świąt Pani Kucharka upiekła wspólnie z dziećmi świąteczne babeczki. Końcowym etapem było zwiedzanie kuchni i zapoznanie się ze sprzętem potrzebnym do gotowania i pieczenia. Dzisiejsze spotkanie sprawiło wszystkim wiele radości a babeczki były przepyszne.

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem