spotkanie z dietetykiem

W ramach realizacji Innowacji Pedagogicznej "Przedszkolaki jedzą zdrowo i kolorowo" dzieci z grupy I H i III H odwiedziła Pani Izabela Wałachowska studentka SGGW o kierunku dietetyki. Pani Izabela omówiła z dziećmi piramidę żywieniową i zasady zdrowego odżywiania. Przedszkolaki wykazały się już dużą wiedzą i bez problemu odpowiadały na pytania dotyczące zdrowych pokarmów i sportów, jakie powinniśmy uprawiać. Dzieci dowiedziały się, jakie wartości odżywcze posiadają pewne produkty, a także jakie znaczenie ma dla naszego życia woda. Na zakończenie przedszkolaki zaprezentowały wiersz o czekoladzie i wręczyły podziękowanie Pani Izie.

">spotkanie z dieteykiem

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem