planetarium

Nasze przedszkole odwiedziło mobilne Planetarium. Przedszkolaki uczestniczyły w seansie edukacyjnym, na którym dowiedziały się jak wygląda Galaktyka, Układ Słoneczny, Wszechświat. Pokaz odbył się w specjalnej kopule, która dała wrażenie przestrzeni kosmicznej. Rakietą poruszały się po planetach i poznawały każdą z osobna. Podczas seansu dzieci przeniosły się w zagadkowy świat kosmosu, który zrobił wielkie wrażenie.

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem