pierwszy dzień wiosny

21 marca wszyscy z utęsknieniem witamy Panią Wiosnę.  Tego dnia zapanowała wiosenna aura. Dzieci w ubraniach w kolorze zielonym , bardzo aktywnie brały udział w zabawach, konkursach integracyjnych i sprawnościowych. To była również okazja do wykazania się wiedzą na temat znajomości pór roku. Tradycją jest, że tego dnia wszystkie nasze przedszkolaki w barwnym korowodzie żegnają Panią Zimę witając nową porę roku. Marzanna odpłynęła w siną dal i mamy nadzieję, że wiosna i jej cudowna aura już nas nie opuści.

">Pierwszy Dzień Wiosny

 

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem