W ramach Innowacji Pedagogicznej "Przedszkolaki jedzą zdrowo i kolorowo" w marcu dzieci z naszego przedszkola stworzyły własne ogródki przedszkolne. Zasiane zostały warzywa, które mają dużo wartości odżywczych i możemy dodawać do naszych potraw. Przypomniane zostały etapy powstawania roślin oraz co jest potrzebne do ich wzrostu. Dzieci codziennie dbają o nasze roślinki i mamy już pierwsze efekty. Nasze ogródki są piękne, kolorowe i pachnące, nie mogło zabraknąć w nich również kwiatków, które dodają dużo uroku.

">ogródek przedszkolny

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem