Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie. W naszym przedszkolu ostatnie dni upłynęły na przygotowaniach do zbliżających się świąt. W grupach odbywały się warsztaty świąteczne, gdzie dzieci z rodzicami przygotowywały palmy, ozdoby, a także malowały pisanki. Przedszkolaki zapoznały się z tradycjami Świąt Wielkanocy, z potrawami jakie spożywamy w te święta. Wspólnie spędzony czas pozwolił nam wszystkim poczuć klimat nadchodzących świąt.

">warsztaty wielkanocne

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem