Światowy Dzień Ziemi obchodzony jest 22 kwietnia a w naszym przedszkolu już dziś przypomnieliśmy sobie , jak dbać o naszą planetę. Coroczne akcje mają na celu promowanie postaw proekologicznych. Przedszkolaki zdały egzamin celująco. Przypomniały sobie prawidłową segregację odpadów, sprzątały okolicę przedszkola, zadbały o nasze roślinki a do zabaw wykorzystały dary Ziemi.

">Światowy Dzień Ziemi

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika.

Nasza Strona internetowa używa plików cookies do prawidłowego działania strony w tym do celów statystycznych. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Plików Cookies

Zrozumiałem