Przedszkolaki z grup 3, 4 i 5 brały udział w kreatywnych, rozbudzających dziecięcą wyobraźnię warsztatach, podczas których samodzielnie wykonywały świece żelowe. Dzieci samodzielnie tworzyły ozdobne mozaiki i dobierały dodatki dekoracyjne. Na końcu świece zostały zalane ciepłym żelem. Czekając aż wszystko będzie gotowe, dzieci wzięły udział w zabawach zorganizowanych przez Panie prowadzące. Własnoręcznie stworzone świece żelowe wyszły cudownie, rozpalając dziecięce uśmiechy i były źródłem niemałej satysfakcji.