Przez cały miniony miesiąc poprzez realizację Innowacji Pedagogicznej "Aktywne poranki" przedszkolaki z wszystkich grup brały udział w różnorodnych formach porannej aktywności ruchowej. Dzieci miały okazję do aktywnego rozpoczęcia dnia, zgromadzenia wielu doświadczeń psychoruchowych, podniesienia ogólnej sprawności ruchowej pobudzając organizm do aktywnego przyjmowania wiedzy. Dało się zauważyć, że udział w proponowanych porannych zabawach ruchowych daje przedszkolakom wiele radości. Kolejne miesiące przed nami.