W ramach realizacji projektu edukacyjnego Bohater Tygodnia w minionym tygodniu nasze Przedszkole spotkała duża niespodzianka. Bohater grupy III H Antoś zaprosił do nas swojego tatę, który jest Majorem Wojska Polskiego. Dzielni żołnierze zaprezentowali przedszkolakom samochód wojskowy i sprzęt, jakim się posługują. Udzielono również dzieciom lekcji Pierwszej Pomocy i zapoznano ze służbą w naszym wojsku. Wszyscy otrzymali mnóstwo upominków, które będą przypominać o bohaterach służących naszej ojczyźnie. Dziękujemy za wspaniałą lekcję i przygodę.